Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zakończenie składania wniosków – Działanie 3.4 Rozwój OZE – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne, RPO Podkarpackie

30 listopada 2018

Konkurs nr RPPK.03.04.00-IZ.00-18-004/18 dla Działania 3.4 Rozwój OZE – Zintegrowane Inwestycje Terytorialne, w ramach RPO dla Województwa Podkarpackiego.

Wnioskodawcami w projekcie mogą być:

  • jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia z Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego, które są członkami Stowarzyszenia Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego,
  • jednostki samorządu terytorialnego, ich związki i stowarzyszenia,
  • podmioty, w których większość udziałów lub akcji posiadają jednostki samorządu terytorialnego lub ich związki i stowarzyszenia, realizujące projekty na terenie Rzeszowskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Konkurs obejmuje następujące typy projektów:

  •  roboty budowlane i / lub wyposażenie w zakresie przedsięwzięć dotyczących wytwarzania energii z odnawialnych źródeł w oparciu o energię słońca.

Projekty mogą obejmować również roboty budowlane i/lub wyposażenie związane z podłączeniem ww. instalacji do sieci elektroenergetycznych. Nabór nie dotyczy „projektu parasolowego”.

Link do ogłoszenia: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/nabory/34-rozwoj-oze-zintegrowane-inwestycje-terytorialne-tryb-pozakonkursowy-nr-naboru-rppk030400-iz00-18-00418/

KONTAKT Z EKSPERTEM KONTAKT Z EKSPERTEM

Szczegóły

Data:
30 listopada 2018